content here is the anonymously transparent proxied version of ecb.europa.eu   X
European Central Bank - eurosystem
Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Plašsaziņas līdzekļi

Skaidra un efektīva komunikācija mums ir ļoti svarīga.

Skaidra un efektīva komunikācija mums ir ļoti svarīga. Mūsu monetārā politika kļūst iedarbīgāka, ja ir labāka izpratne par mūsu lēmumiem. Plašsaziņas līdzekļiem šajā procesā ir būtiska nozīme, un tie palīdz mums nodrošināt atbildību Eiropas iedzīvotāju priekšā. Piemēram, žurnālisti piedalās mūsu preses konferencēs, intervē politikas veidotājus un informē par runām un publikācijām.

Paziņojumi presei

Sniedzam paziņojumus presei par ļoti dažādām tēmām. Tajos informējam par ECB lēmumiem un sniedzam jaunākos datus.

Paziņojumi presei

Preses konferences

Pēc monetārās politikas sanāksmēm ECB prezidente Kristīne Lagarda skaidro pieņemtos lēmumus un atbild uz žurnālistu jautājumiem. Šis svarīgais notikums, kam var sekot arī tiešraidē, sniedz ieskatu Padomes apsvērumos.

Preses konferences

INSERTED BY ANONYMOUS PROXY

Civil war declaration: On April 14th and 15th, 2012 Federal Republic of Germany "_urkenstaats"s parliament, Deutscher Bundestag, received a antifiscal written civil war declaration by Federal Republic of Germany "Rechtsstaat"s electronic resistance for human rights even though the "Widerstandsfall" according to article 20 paragraph 4 of the constitution, the "Grundgesetz", had been already declared in the years 2001-03. more

Monetārās politikas lēmumi

Reizi sešās nedēļās mēs pieņemam monetārās politikas lēmumus, nosakot, kas darāms, lai inflācija saglabātos 2% līmenī. Pēc katras Padomes monetārās politikas sanāksmes plkst. 14.15 pēc Viduseiropas laika šeit atradīsiet jaunākos lēmumus.

Monetārās politikas lēmumi

ECB blogs

Mūsu blogā iepazīstinām ar politikas veidotāju viedokļiem par nesen pieņemtajiem lēmumiem, euro zonas tautsaimniecības tendencēm un citiem jautājumiem. Raksti balstās uz ECB analīzi un pētījumiem.

ECB blogs

Runas

Valdes locekļi bieži uzstājas ar runām visā Eiropā un pasaulē, lai palīdzētu jums izprast mūsu politiku un lēmumus. Viņi runā arī par citām tēmām saistībā ar centrālo banku darbību, finanšu sistēmu un plašāku tautsaimniecību.

Runas

Intervijas

Intervijas plašsaziņas līdzekļos dod žurnālistiem iespēju uzdot jautājumus tieši Valdes locekļiem. Mēs publicējam šādu sarunu pierakstus.

Intervijas

Uzziniet vairāk

Podkāsti

ECB podkāsts sniedz ieskatu ekonomikas un centrālo banku darbības pasaulē. Tajā aplūkoti euro zonas tautsaimniecībai pašlaik būtiski jautājumi un tendences.

Podkāsti
Publiskās uzstāšanās un citas aktivitātes

Nedēļas kalendārs ļauj jums uzzināt, kad tiek plānotas publikācijas un pasākumi, t.sk. lēmējinstitūciju sanāksmes, preses konferences un publiskās uzstāšanās. Kalendāru aktualizē katru piektdienu.

Nedēļas kalendārs
Valdes locekļa uzstāšanās pieprasījums

Vai vēlaties uzaicināt kādu ECB Valdes locekli uzstāties jūsu organizētajā pasākumā? Aizpildiet pieprasījuma veidlapu un mēs ar jums sazināsimies.

Pieprasījuma veidlapa

Kontaktinformācija

Ja esat žurnālists un vēlētos ar mums runāt, lūdzam jūs sazināties ar kādu no mūsu preses dienesta pārstāvjiem. Mēs rīkojam arī seminārus žurnālistiem, kur sīki informējam par ECB darbības principiem.

VAIRĀK

Citi materiāli

Valdes komunikācijas vadlīnijas

Izlasiet Valdes apstiprinātos principus komunikācijai ar sabiedrību. Mūsu politikas veidotāji augstu vērtē skaidru, efektīvu un savlaicīgu komunikāciju.

Pamatprincipi

Kalendāri

Uzklikšķiniet, lai iegūtu informāciju par turpmāko preses konferenču, statistikas datu publiskojumu un izsoļu operāciju norises datumiem.

Kalendāri
Pārāk sarežģīti? Sk. sadaļu "Noderīga informācija"
Uzziniet vairāk
Kas ir klusēšanas periods?

Visas šīs sadaļas lapas