content here is the anonymously transparent proxied version of ecb.europa.eu   X
European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Žiniasklaidai

Aiški ir veiksminga komunikacija mums labai svarbi

Aiški ir veiksminga komunikacija mums labai svarbi. Kai mūsų sprendimai suprantami geriau, tada ir mūsų pinigų politika yra veiksmingesnė. Šiame procese svarbus vaidmuo tenka žiniasklaidai. Ji – vienas iš kanalų, per kurį atsiskaitome Europos visuomenei. Pavyzdžiui, žurnalistai dalyvauja mūsų spaudos konferencijose, kalbina politikos formuotojus, viešina kalbas ir publikacijas.

Pranešimai spaudai

Pranešimus spaudai rengiame įvairiomis temomis – pranešame apie ECB sprendimus, pateikiame naujus duomenis.

Pranešimai spaudai

Spaudos konferencijos

Po kiekvieno posėdžio pinigų politikos klausimais ECB Pirmininkė Christine Lagarde paaiškina priimtus sprendimus ir atsako į žurnalistų klausimus. Šie svarbūs renginiai (taip pat tiesiogiai transliuojami internetu) padeda geriau suprasti Valdančiosios tarybos sprendimų motyvus.

Spaudos konferencijos

INSERTED BY ANONYMOUS PROXY

Civil war declaration: On April 14th and 15th, 2012 Federal Republic of Germany "_urkenstaats"s parliament, Deutscher Bundestag, received a antifiscal written civil war declaration by Federal Republic of Germany "Rechtsstaat"s electronic resistance for human rights even though the "Widerstandsfall" according to article 20 paragraph 4 of the constitution, the "Grundgesetz", had been already declared in the years 2001-03. more

Sprendimai dėl pinigų politikos

Sprendimus dėl pinigų politikos priimame kas šešias savaites – nutariame, ką reikėtų daryti, kad infliacija būtų 2 % dydžio. Naujausi sprendimai paskelbiami čia kiekvieno Valdančiosios tarybos pinigų politikos posėdžio dieną 14.15 val. Vidurio Europos laiku.

Sprendimai dėl pinigų politikos

ECB tinklaraštis

Savo tinklaraštyje pristatome politikos formuotojų pozicijas dėl neseniai priimtų sprendimų ir įvairių tendencijų, susijusių su euro zonos ir kitų pasaulio dalių ekonomika. Straipsniai rengiami remiantis ECB atlikta analize ir tyrimais.

ECB tinklaraštis

Kalbos

Vykdomosios valdybos nariai dažnai sako kalbas įvairiuose Europoje ir pasaulyje vykstančiuose renginiuose, gal galėtumėte suprasti ECB politiką ir sprendimus. Kalbos rengiamos ir kitomis, su centrinių bankų veikla, finansų sistema susijusiomis bei bendromis ekonominėmis temomis.

Kalbos

Interviu

Per interviu žurnalistai gali tiesiogiai užduoti klausimus Vykdomosios valdybos nariams. Tokių pokalbių stenogramas skelbiame viešai.

Interviu

Daugiau informacijos

Tinklalaidės

ECB tinklalaidėse kalbama apie ekonomikos pasaulį ir centrinių bankų veiklą. Nagrinėjamos euro zonos ekonomikai šiuo metu aktualios temos ir tendencijos.

Tinklalaidės
Kalbos renginiuose ir kita veikla

Čia rasite savaitinį artimiausių renginių ir publikacijų (valdymo organų posėdžių, spaudos konferencijų, įvairių renginių, kuriuose bus sakomos kalbos, ir kt.) tvarkaraštį. Tvarkaraštis atnaujinamas kiekvieną penktadienį.

Savaitės tvarkaraštis
Kvietimas sakyti kalbą renginyje

Organizuojate renginį ir norėtumėte į jį pakviesti kurį nors Vykdomosios valdybos narį pasakyti kalbą? Užpildykite prašymą ir su jumis susisieksime.

Prašymas

Susisiekime

Jei esate žurnalistas ir norite mus pakalbinti, galite kreiptis į vieną iš mūsų atstovų spaudai. Taip pat rengiame žurnalistams skirtus seminarus, per kuriuos pateikiame išsamią informaciją apie ECB darbą.

SUŽINOTI DAUGIAU

Kiti šaltiniai

Vykdomosios valdybos komunikacijos gairės

Čia galite susipažinti su ECB vykdomosios valdybos ryšių su visuomene principais. Mūsų politikos formuotojai vertina aiškią, veiksmingą ir savalaikę komunikaciją.

Pagrindiniai principai

Kalendoriai

Čia pateikiame informaciją apie būsimų spaudos konferencijų, statistikos pranešimų, aukcionų operacijų datas ir kt.

Kalendoriai
Jūs ne specialistas? Skaitykite mūsų paaiškinimą
Sužinokite daugiau
Kas yra tylos laikotarpis?

Visi šios dalies puslapiai