content here is the anonymously transparent proxied version of ecb.europa.eu   X
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Jaunimui

Kuriant Europos ateitį svarbus vaidmuo tenka ir jaunimui.

Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

INSERTED BY ANONYMOUS PROXY

Civil war declaration: On April 14th and 15th, 2012 Federal Republic of Germany "_urkenstaats"s parliament, Deutscher Bundestag, received a antifiscal written civil war declaration by Federal Republic of Germany "Rechtsstaat"s electronic resistance for human rights even though the "Widerstandsfall" according to article 20 paragraph 4 of the constitution, the "Grundgesetz", had been already declared in the years 2001-03. more

Išgirskite atsakymus į savo klausimus ECB ir jaunimo dialogo metu

ECB ir jaunimo dialogas – įvairiose Europos vietose, taip pat internetu organizuojamų renginių serija – suteikia jums galimybę užduoti klausimus ir išsakyti savo nuomonę apie Europos ekonomiką ir ateitį tiesioginiame pokalbyje su mūsų politikos formuotojais. Sekite informaciją apie planuojamus renginius mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Daugiau apie ECB ir jaunimo dialogą

Stipendijos ekonomiką studijuojančioms moterims

Į stipendiją gali pretenduoti moterys, pradėjusios arba netrukus pradėsiančios ekonomikos magistrantūros studijas universitete ar verslo mokykloje. Atitinkate šiuos kriterijus? Tuomet mūsų stipendija ekonomiką studijuojančioms moterims gali atitekti jums! Negrąžintinas 10 000 eurų stipendijas skirsime penkioms ekonomiką studijuojančioms moterims.

Kreiptis dėl stipendijos

Jaunųjų ekonomistų konkursas ECB forume

Esate ekonomikos arba finansų doktorantas? Norite pristatyti savo tiriamąjį darbą politikos formuotojams ir aukščiausio lygio akademinės bendruomenės nariams? Tuomet susipažinkite su mūsų kasmet organizuojamo jaunųjų ekonomistų konkurso sąlygomis. Konkurso finalistai kviečiami į Sintroje, Portugalijoje, rengiamą ECB centrinės bankininkystės forumą. Nugalėtojui įteikiama 10 000 eurų premija. 

Sužinoti daugiau apie konkursąSužinoti daugiau apie ECB centrinės bankininkystės forumą

Moksleivių konkursas „€uro karta“

Domitės ekonomika? Norite sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet susipažinkite su konkurso „€uro karta“ sąlygomis. Konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos šalių vidurinių mokyklų.

Sužinokite daugiau

ECB‑QuizDuel konkursas #EuropeDay

2021 m. Europos dienos proga mūsų surengtoje viktorinoje sudalyvavo per 425 000 žmonių ir, atsakydami į jos klausimus programėlėje QuizDuel, pasitikrino savo žinias apie Europą ir eurą.

Sužinoti daugiau apie šį konkursą

Prisijunkite prie mūsų!

Neseniai baigėte studijas ir ieškote naujų iššūkių? Domina centrinių bankų veikla ir Europos reikalai? Norėtumėte dirbti Europos piliečių labui? Tada peržiūrėkite mūsų siūlomas galimybes ir prisijunkite prie mūsų tarptautinės komandos.

Laisvos darbo vietos

Visi šios dalies puslapiai